Plugins - All-in-One WP Migration - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (247 entries)

en: <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get unlimited</a>
cs_CZ: <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Získejte neomezené</a>

en: Your archive file name contains invalid characters. It cannot contain: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: Název vašeho archivního souboru obsahuje neplatné znaky. Nesmí obsahovat: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Technické podrobnosti</a>

en: Your storage directory name contains invalid characters. It cannot contain: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: Název vašeho adresáře úložiště obsahuje neplatné znaky. Nesmí obsahovat: < > : " | ? * \0. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Technické podrobnosti</a>

en: Backup is encrypted. Please provide decryption password:
cs_CZ: Záloha je šifrována. Zadejte heslo pro dešifrování:

en: Password-protect and encrypt backups
cs_CZ: Ochrana heslem a šifrování záloh

en: A password is required
cs_CZ: Je vyžadováno heslo

en: Protect this backup with a password
cs_CZ: Chraňte tuto zálohu heslem

en: Done preparing users.
cs_CZ: Příprava uživatelů byla dokončena.

en: Preparing users...
cs_CZ: Připravuji uživatele...

en: Importing an encrypted backup is not supported on this server. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: Import šifrované zálohy není na tomto serveru podporován. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technické podrobnosti</a>

en: The decryption password is not valid.
cs_CZ: Dešifrovací heslo není platné.

en: Done validating the decryption password.
cs_CZ: Ověření dešifrovacího hesla bylo dokončeno.

en: The passwords do not match
cs_CZ: Hesla se neshodují

en: Repeat the password
cs_CZ: Potvrdit heslo

en: Submit
cs_CZ: Odeslat

en: Please enter a password to import the file
cs_CZ: Pro import souboru zadejte prosím heslo

en: The backup is encrypted
cs_CZ: Záloha je šifrována

en: Unable to check decryption password. Refresh the page and try again
cs_CZ: Nelze zkontrolovat heslo pro dešifrování. Obnovte stránku a zkuste to znovu

en: Unable to decrypt data.
cs_CZ: Nelze dešifrovat data.

en: Unable to obtain cipher length.
cs_CZ: Nepodařilo se získat délku šifry.

en: Unable to encrypt data.
cs_CZ: Data nelze šifrovat.

en: Unable to generate random bytes.
cs_CZ: Generování náhodných bajtů se nezdařilo.

en: Notification
cs_CZ: Oznámení

en: List
cs_CZ: Seznam

en: Show backup content
cs_CZ: Zobrazit obsah zálohy

en: Downloading is not possible because backups directory is not accessible.
cs_CZ: Stažení není možné, protože adresář záloh není přístupný.

en: Reading...
cs_CZ: Čtení...

en: List the content of the backup
cs_CZ: Seznam obsahu zálohy

en: Error while downloading file
cs_CZ: Chyba při stahování souboru

en: Error while reading backup content
cs_CZ: Chyba při čtení obsahu zálohy

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: What's new
cs_CZ: Co je nového

en: Unable to list backup content
cs_CZ: Nelze vypsat obsah zálohy

en: More
cs_CZ: Více

en: You have %d backups
cs_CZ: Máte %d zálohy

en: <i class="ai1wm-import-info">Your backup is from a PHP 7 but the site that you are importing to is PHP 8. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a></i>
cs_CZ: <i class="ai1wm-import-info">Záloha je v PHP 7, ale web, do kterého importujete, je v PHP 8. To by mohlo způsobit selhání importu. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technické detaily</a></i>

en: Your backup is from a PHP 7 but the site that you are importing to is PHP 8. This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
cs_CZ: Záloha je v PHP 7, ale web, do kterého importujete, je v PHP 8. To by mohlo způsobit selhání importu. Technické údaje: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: <i class="ai1wm-import-info">Your backup is from a PHP 5 but the site that you are importing to is PHP 8. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a></i>
cs_CZ: <i class="ai1wm-import-info">Záloha je v PHP 5, ale web, do kterého importujete, je v PHP 8. To by mohlo způsobit selhání importu. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technické detaily</a></i>

en: Your backup is from a PHP 5 but the site that you are importing to is PHP 8. This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
cs_CZ: Záloha je v PHP 5, ale web, do kterého importujete, je v PHP 8. To by mohlo způsobit selhání importu. Technické údaje: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: You have %d backup | You have %d backups
cs_CZ[0]: Máte %d zálohu
cs_CZ[1]: Máte %d zálohy
cs_CZ[2]: Máte %d záloh

en: Error: %s
cs_CZ: Chyba: %s

en: Archiving %d theme files...<br />%d%% complete
cs_CZ: Archivace %d souborů šablony...<br />%d%% dokončeno

en: Done retrieving a list of WordPress theme files.
cs_CZ: Načítání seznamu souborů šablony WordPressu bylo dokončeno.

en: Retrieving a list of WordPress theme files...
cs_CZ: Načítání seznamu všech souborů šablony WordPressu...

en: Preparing options...
cs_CZ: Připravuji možnosti...

en: Done retrieving a list of WordPress plugin files.
cs_CZ: Načítání seznamu souborů pluginů WordPressu bylo dokončeno.

en: Retrieving a list of WordPress plugin files...
cs_CZ: Načítání seznamu souborů pluginů WordPressu...

en: Contact Support
cs_CZ: Kontaktovat podporu

en: The file type that you have tried to import is not compatible with this plugin. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file that was created with the All-in-One WP migration plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: Typ souboru, který jste se pokusili importovat, není s tímto pluginem kompatibilní. Zkontrolujte, zda je soubor <strong>.wpress</strong>, který byl vytvořen pomocí pluginu All-in-One WP migration. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technické detaily</a>

en: Unable to export. Error code: %s. %s
cs_CZ: Nelze exportovat. Kód chyby: %s. %s

en: Done getting WordPress permalinks settings.
cs_CZ: Načítání nastavení trvalého odkazu WordPress bylo dokončeno.

en: Getting WordPress permalinks settings...
cs_CZ: Načítání nastavení trvalého odkazu WordPress...

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
cs_CZ: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Volitelně, ohodnoťte plugin</a>. (otevře v novém okně)

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Reset Avada Fusion Builder cache</a>. (opens a new window)<br />
cs_CZ: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Resetovat cache paměť Avada Fusion Builder cache</a>. (otevře v novém okně)<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />
cs_CZ: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Znovu podepsání krátkých kódů Oxygen Builder</a>. (otevře v novém okně)<br />

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />
cs_CZ: » Trvalé odkazy jsou nastaveny jako výchozí. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Proč?</a> (otevře v novém okně)<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />
cs_CZ: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Uložit strukturu trvalých odkazů</a>. (otevře v novém okně)<br />

en: Done retrieving a list of WordPress database tables.
cs_CZ: Načítání seznamu databázových tabulek WordPressu bylo dokončeno.

en: Retrieving a list of WordPress database tables...
cs_CZ: Načítání seznamu všech databázových tabulek WordPressu...

en: Translate
cs_CZ: Přeložit

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
cs_CZ: » Trvalé odkazy jsou nastaveny jako výchozí. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Proč?</a> (otevře nové okno)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Volitelně, ohodnoťte plugin</a>. (otevře v novém okně)

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a> (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
cs_CZ: » Trvalé odkazy jsou nastaveny jako výchozí. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Proč?</a> (otevře nové okno)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Znovu přiřaďte krátké kódy Oxygen Builder</a>. (otevře nové okno)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Volitelně, ohodnoťte plugin</a>. (otevře v novém okně)

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
cs_CZ: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Uložit strukturu trvalých odkazů</a>. (otevře nové okno)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Znovu přiřaďte krátké kódy Oxygen Builder</a>. (otevře nové okno)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Volitelně, ohodnoťte plugin</a>. (otevře v novém okně)

en: Archiving %d media files...<br />%d%% complete
cs_CZ: Archivace %d mediálních souborů...<br />%d%% dokončeno

en: Archiving %d content files...<br />%d%% complete
cs_CZ: Archivace %d souborů obsahu...<br />%d%% dokončeno

en: Done retrieving a list of WordPress content files.
cs_CZ: Načítání seznamu souborů obsahu WordPressu bylo dokončeno.

en: Retrieving a list of WordPress content files...
cs_CZ: Načítání seznamu všech souborů obsahu WordPressu...

en: Done retrieving a list of WordPress media files.
cs_CZ: Načítání seznamu mediálních souborů WordPressu bylo dokončeno.

en: Retrieving a list of WordPress media files...
cs_CZ: Načítání seznamu všech mediálních souborů WordPressu...

en: There is not enough space available on the disk.<br />Free up %s of disk space.
cs_CZ: Na tomto disku není dostatek místa.<br />Uvolněte %s diskového prostoru.

en: I have enough disk space
cs_CZ: Mám dostatek místa na disku

en: Done preparing options.
cs_CZ: Příprava pluginů byla dokončena.

en: %s is not the latest version. You must update the plugin before you can use it.
cs_CZ: %s není nejnovější verze. Než budete moci plugin používat, musíte jej aktualizovat.

en: Your backup is from a PHP 5 but the site that you are importing to is PHP 7. This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
cs_CZ: Záloha je v PHP 5, ale web, do kterého importujete, je v PHP 7. To by mohlo způsobit selhání importu. Technické údaje: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: Refreshing backup list...
cs_CZ: Aktualizace seznamu záloh...

en: <h3>Site could not be imported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
cs_CZ: <h3>Web nelze importovat</h3><p>Ujistěte se, že adresář úložiště <strong>%s</strong> má oprávnění ke čtení a zápisu.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technické detaily</a></p>

en: <h3>Site could not be exported</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
cs_CZ: <h3>Web nelze exportovat</h3><p>Ujistěte se, že adresář úložiště <strong>%s</strong> má oprávnění ke čtení a zápisu.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technické detaily</a></p>

en: <h3>Site could not be restored</h3><p>Please make sure that storage directory <strong>%s</strong> has read and write permissions.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
cs_CZ: <h3>Web nelze obnovit</h3><p>Ujistěte se, že adresář úložiště <strong>%s</strong> má oprávnění ke čtení a zápisu.</p><p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technické detaily</a></p>

en: All-in-One WP Migration: Your current profile role does not have Export/Import capabilities enabled. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: All-in-One WP Migration: Aktuální role profilu nemá povoleny funkce Export/Import. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technické detaily</a>

en: To choose a file please go inside the link and click on the browse button.
cs_CZ: Pro zvolení souboru přejděte na odkaz a klikněte na tlačítko k procházení.

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>. (opens a new window)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Optionally, review the plugin</a>. (opens a new window)
cs_CZ: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Uložit strukturu trvalých odkazů</a>. (otevře nové okno)<br />» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Volitelně, ohodnoťte plugin</a>. (otevře v novém okně)

en: "Restore" functionality is available in a <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">paid extension</a>.<br />You could also download the backup and then use "Import from file".
cs_CZ: Funkce "Obnovit" je k dispozici v <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">placeném rozšíření</a>.<br />Můžete si také stáhnout zálohu a poté použít "Import ze souboru".

en: Finish
cs_CZ: Dokončit

en: Click to set a label for this backup
cs_CZ: Kliknutím nastavíte označení pro tuto zálohu

en: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Download %s</span><em>Size: %s</em></a>
cs_CZ: <a href="%s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%s" download="%s"><span>Stáhnout %s</span><em>Velikost: %s</em></a>

en: Unable to export: %s
cs_CZ: Nelze exportovat: %s

en: Unable to import: %s
cs_CZ: Nelze importovat: %s

en: Unable to import. Error code: %s. %s
cs_CZ: Nelze importovat. Kód chyby: %s. %s

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Are you sure to proceed?
cs_CZ: Proces importu přepíše web včetně databáze, média, pluginů a šablon. Opravdu chcete pokračovat?

en: Please make sure that your file was exported using <strong>All-in-One WP Migration</strong> plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: Zkontrolujte, zda byl soubor exportován pomocí pluginu <strong>All-in-One WP Migration</strong>. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technické detaily</a>

en: The archive file is corrupted. Follow <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">this article</a> to resolve the problem.
cs_CZ: Soubor archivu je poškozen. Následujte <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">tento článek</a> k vyřešení problému.

en: Your PHP is 32-bit. In order to import your file, please change your PHP version to 64-bit and try again. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: PHP je 32 bitové. Chcete-li soubor importovat, změňte prosím verzi PHP na 64 bitovou a zkuste to znovu. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technické detaily</a>

en: <i class="ai1wm-import-info">Your backup is from a PHP 5 but the site that you are importing to is PHP 7. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a></i>
cs_CZ: <i class="ai1wm-import-info">Záloha je v PHP 5, ale web, do kterého importujete, je v PHP 7. To by mohlo způsobit selhání importu. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technické detaily</a></i>

en: The import process will overwrite your website including the database, media, plugins, and themes. Please ensure that you have a backup of your data before proceeding to the next step.
cs_CZ: Proces importu přepíše web včetně databáze, média, pluginů a šablon. Před dalším krokem se ujistěte, že máte zálohu dat.

en: <strong>%s</strong> is not the latest version. You must <a href="%s">update the plugin</a> before you can use it. <br />
cs_CZ: <strong>%s</strong> není nejnovější verze. Než budete moci plugin používat, musíte jej <a href="%s">aktualizovat</a>. <br />

en: The file that you are trying to import is over the maximum upload file size limit of <strong>%s</strong>.<br />You can remove this restriction by purchasing our <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Unlimited Extension</a>.
cs_CZ: Soubor, který se snažíte importovat překračuje limit maximální velikosti pro nahrání souborů <strong>%s</strong>.<br />Toto omezení můžete odstranit zakoupením našeho  <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Unlimited Extension</a>.

en: The file type that you have tried to upload is not compatible with this plugin. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file that was created with the All-in-One WP migration plugin. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: Typ souboru, který jste se pokusili nahrát, není s tímto pluginem kompatibilní. Zkontrolujte, zda je soubor <strong>.wpress</strong>, který byl vytvořen pomocí pluginu All-in-One WP migration. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technické detaily</a>

en: WordPress Multisite is supported via our All-in-One WP Migration Multisite Extension. You can get a copy of it here
cs_CZ: WordPress síť webů je podporována přes naše rozšíření All-in-One WP Migration Multisite Extension. Kopii můžete získat zde

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> file. Try to change permissions of the parent folder or send us an email at <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> for assistance.
cs_CZ: All in One WP Migration nedokáže vytvořit soubor <strong>%s</strong>. Zkuste změnit oprávnění nadřazené složky nebo nám pošlete e-mail na <a href="mailto:support@servmask.com">support@servmask.com</a> pro asistenci.

en: All-in-One WP Migration is not able to create <strong>%s</strong> folder. You will need to create this folder and grant it read/write/execute permissions (0777) for the All-in-One WP Migration plugin to function properly.
cs_CZ: All in One WP Migration nedokáže vytvořit složku <strong>%s</strong>. Tuto složku budete muset vytvořit a udělit jí oprávnění ke čtení/zápisu/spuštění (0777), aby plugin All in One WP Migration fungoval správně.

en: or
cs_CZ: nebo

en: How-to: Increase maximum upload file size
cs_CZ: Postup: Zvyšte maximální velikost nahraného souboru

en: Maximum upload file size: <strong>%s</strong>.
cs_CZ: Maximální velikost nahraného souboru: <strong>%s</strong>.

en: The file is too large for this server.
cs_CZ: Soubor je pro tento server příliš velký.

en: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">How-to: Increase maximum upload file size</a> or
cs_CZ: <a href="https://help.servmask.com/2018/10/27/how-to-increase-maximum-upload-file-size-in-wordpress/" target="_blank">Postup: Zvyšte maximální velikost nahraného souboru</a> nebo

en: Your file exceeds the maximum upload size for this site: <strong>%s</strong><br />%s%s
cs_CZ: Soubor přesahuje maximální velikost nahrávání pro tento web: <strong>%s</strong><br />%s%s

en: Drag & Drop a backup to import it
cs_CZ: Přetáhněte záložní soubor pro jeho importování

en: Exporting database...<br />%d%% complete<br />%s records saved
cs_CZ: Probíhá export databáze...<br />Dokončeno %d%%<br />%s záznamů již bylo uloženo

en: Restoring a backup is available via Unlimited extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a>
cs_CZ: Obnovení zálohy je k dispozici prostřednictvím neomezeného rozšíření. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Získáte jej zde</a>

en: All-in-One WP Migration Command
cs_CZ: All-in-One WP Migration Příkaz

en: Preparing to export...
cs_CZ: Příprava na export...

en: %s ago
cs_CZ: %s zpět

en: Your purchase ID is invalid, please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>
cs_CZ: ID nákupu je neplatné, <a href="mailto:support@servmask.com">kontaktujte nás</a>

en: Are you sure you want to delete this file?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tento soubor?

en: Please do not close this browser window or your import will fail
cs_CZ: Nezavírejte toto okno prohlížeče, jinak bude import neúspěšný

en: Continue
cs_CZ: Pokračovat

en: Proceed
cs_CZ: Spustit

en: Stop import
cs_CZ: Zastavit import

en: Please wait, stopping the import...
cs_CZ: Čekej, zastavuji import...

en: Unable to stop the import. Refresh the page and try again
cs_CZ: Nemohu zastavit import. Obnovte stránku a zkuste to znovu

en: Unable to prepare blogs on import. Refresh the page and try again
cs_CZ: Nemohu připravit blogy k importu. Obnovte stránku a zkuste to znovu

en: Unable to confirm the import. Refresh the page and try again
cs_CZ: Nemohu potvrdit import. Obnovte stránku a zkuste to znovu

en: Unable to start the import. Refresh the page and try again
cs_CZ: Nemohu spustit import. Obnovte stránku a zkuste to znovu

en: You are about to stop importing your website, are you sure?
cs_CZ: Opravdu chcete zastavit import webové stránky?

en: Thanks for submitting your request!
cs_CZ: Děkujeme za zaslání požadavku!

en: Thanks for submitting your feedback!
cs_CZ: Děkujeme za zaslání zpětné vazby!

en: How may we help you?
cs_CZ: Jak můžeme pomoc?

en: Leave plugin developers any feedback here
cs_CZ: Zanechte zpětnou vazbu vývojářům pluginu

en: Stop export
cs_CZ: Zastavit export

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Please wait, stopping the export...
cs_CZ: Čekej, zastavuji export...

en: Unable to stop the export. Refresh the page and try again
cs_CZ: Nemohu zastavit export. Obnovte stránku a zkuste to znovu

en: Unable to run the export. Refresh the page and try again
cs_CZ: Nemůže běžet export. Obnovte stránku a zkuste to znovu

en: Unable to start the export. Refresh the page and try again
cs_CZ: Nemohu spustit export. Obnovte stránku a zkuste to znovu

en: You are about to stop exporting your website, are you sure?
cs_CZ: Opravdu chcete zastavit export webové stránky?

en: Unable to authenticate the secret key. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: Nemohu ověřit tajný klíč. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technické detaily</a>

en: Unable to get current pointer position of %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: Nemohu získat aktuální pozici ukazatele na %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technické detaily</a>

en: Unable to seek to offset %d on %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: Nemohu se přemístit offset %d z %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technické detaily</a>

en: Unable to read file: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: Nemohu číst soubor: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technické detaily</a>

en: Out of disk space. Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: Nedostatek místa na disku. Nemohu zapsat do: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technické detaily</a>

en: Unable to write to: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: Nelze psát: %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technické detaily</a>

en: Unable to open %s with mode %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: Nemohu otevřít %s v modu %s. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technické detaily</a>

en: Unable to locate archive path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: Nemohu najít cestu archivu. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technické detaily</a>

en: Unable to locate storage path. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technical details</a>
cs_CZ: Nemohu lokalizovat cestu úložiště. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technické detaily</a>

en: I agree that by filling in the contact form with my data, I authorize All-in-One WP Migration to use my <strong>email</strong> to reply to my requests for information. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Privacy policy</a>
cs_CZ: Souhlasím s tím, že vyplněním kontaktního formuláře s mými údaji, jsem autorizovat All-in-One WP Migration k používání mého <strong>e-mailu</strong> k odpovědím na mé žádosti o informace. <a href="https://www.iubenda.com/privacy-policy/946881" target="_blank">Zásady ochrany osobních údajů</a>

en: Done preparing configuration file.
cs_CZ: Hotová příprava konfiguračního souboru.

en: Preparing configuration file...
cs_CZ: Připravování konfiguračního souboru...

en: Done archiving configuration file.
cs_CZ: Konfigurační soubor byl archivován úspěšně.

en: Archiving configuration file...<br />%d%% complete
cs_CZ: Archivace konfiguračního souboru...<br />%d%% dokončeno

en: Done unpacking archive.
cs_CZ: Hotovo rozbalování archivu.

en: Unpacking archive...<br />%d%% complete
cs_CZ: Rozbalování archivu...<br />%d%% dokončeno

en: Done archiving database.
cs_CZ: Byla dokončena archivace databáze.

en: Archiving database...<br />%d%% complete
cs_CZ: Archivace databáze...<br />%d%% dokončeno

en: Restoring database...<br />%d%% complete
cs_CZ: Obnovení databáze...<br />%d%% dokončeno

en: Checking extensions compatibility...
cs_CZ: Kontrola kompatibility rozšíření...

en: Done restoring database.
cs_CZ: Bylo dokončeno obnovení databáze.

en: Preparing to import...
cs_CZ: Připravuji import...

en: Monthly
cs_CZ: Měsíčně

en: Weekly
cs_CZ: Týdně

en: Do <strong>not</strong> export must-use plugins (files)
cs_CZ: <strong>Ne</strong>exportovat používané pluginy (soubory)

en: Done activating mu-plugins.
cs_CZ: Aktivování mu-pluginů hotovo.

en: Activating mu-plugins...
cs_CZ: Aktivování mu-pluginů...

en: Do <strong>not</strong> replace email domain (sql)
cs_CZ: <strong>Ne</strong>nahrazovat e-mailovou doménu (sql)

en: Unrecognized error %s during upload.
cs_CZ: Nastala nerozpoznaná chyba %s  při nahrávání.

en: A PHP extension stopped the file upload.
cs_CZ: PHP rozšíření zastavilo nahrávání souboru.

en: Failed to write file to disk.
cs_CZ: Zapisování souboru na disk selhalo.

en: Missing a temporary folder.
cs_CZ: Chybí dočasná složka.

en: Unable to upload the file because %s
cs_CZ: Soubor nešel nahrát, protože %s

en: Missing tmp_name in upload file.
cs_CZ: Chybějící tmp_name v souboru pro nahrání..

en: Missing error key in upload file.
cs_CZ: Chybějící error key v souboru pro nahrání.

en: Missing upload file.
cs_CZ: Chybí soubor pro nahrání.

en: Done preparing blogs.
cs_CZ: Připravování blogů hotovo.

en: Unable to import <strong>WordPress Network</strong> into WordPress <strong>Single</strong> site.
cs_CZ: Nemohu importovat<strong>WordPress síť</strong> do WordPress <strong>Single</strong> webu.

en: At least <strong>one WordPress</strong> site should be presented in the archive.
cs_CZ: Nejméně <strong>jedna WordPress</strong> stránka by měla být přítomná v archivu.

en: The archive should contain <strong>Single WordPress</strong> site! Please revisit your export settings.
cs_CZ: Archiv by měl obsahovat <strong>Jednu WordPress</strong> stránku! Znovu navštivte nastavení exportu.

en: Preparing blogs...
cs_CZ: Připravování blogů...

en: Something went wrong: %s
cs_CZ: Něco se pokazilo: %s

en: Please accept feedback term conditions.
cs_CZ: Přijměte podmínky pro Zpětnou Vazbu.

en: Please enter comments in the text area.
cs_CZ: Vlože komentář do textové oblasti.

en: Your email is not valid.
cs_CZ: Tvůj e-mail není platný.

en: Feedback type is not valid.
cs_CZ: Typ zpětné vazby je neplatný.

en: There is an update available. To update, you must enter your
cs_CZ: Je dostupná aktualizace. Pro aktualizaci musíte vložit

en: Discard
cs_CZ: Zahodit

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: here
cs_CZ: zde

en: Don't have a Purchase ID? You can find your Purchase ID
cs_CZ: Nemáte ID nákupu? Můžete najít ID nákupu

en: Purchase ID
cs_CZ: ID nákupu

en: To update your plugin/extension to the latest version, please fill your Purchase ID below.
cs_CZ: Aktualizovat Váš plugin/rozšíření na nejnovější verzi, vyplňte ID nákupu níže.

en: Enter your Purchase ID
cs_CZ: Vložte ID nákupu

en: Check for updates
cs_CZ: Zkontrolovat aktualizace

note: Description of the plugin
en: Migration tool for all your blog data. Import or Export your blog content with a single click.
cs_CZ: Migrační nástroj pro všechna data blogu. Importujte nebo exportujte obsah blogu jediným kliknutím.

en: Import Site
cs_CZ: Importovat Stránku

en: Get unlimited
cs_CZ: Získat neomezeno

en: Import From
cs_CZ: Importovat z

en: Export Site
cs_CZ: Exportovat Stránku

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
cs_CZ: Jakmile je soubor úspěšně stažen do počítače, můžete jej importovat na některý z vašich WordPress stránek.

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
cs_CZ: Klikněte na tlačítko "Exportovat" a ve vašem prohlížeči se objeví archivační soubor.

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
cs_CZ: V sekci pokročilých nastavení můžete přesněji konfigurovat způsob exportu.

en: Quick hints
cs_CZ: Rychlé rady

en: You can then use the import functionality provided by this plugin to import the zipped file onto any other WordPress sites that you have administrator access to.
cs_CZ: Potom můžete použít funkci importu a nahrát tímto pluginem soubor ZIP na libovolnou WordPress stránku, ke které máte administrátorský přístup.

en: This screen allows you to export database, media files, themes and plugins as one zipped file.
cs_CZ: Tato obrazovka umožňuje exportovat databázi, mediální soubory, vzhledy a pluginy jako jeden zip soubor.

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: in the database
cs_CZ: v databázi

en: Replace with
cs_CZ: Nahradit s

en: Find
cs_CZ: Najít

en: Export To
cs_CZ: Exportovat do

en: File
cs_CZ: Soubor

en: Do <strong>not</strong> export database (sql)
cs_CZ: <strong>Ne</strong>exportovat databázi (sql)

en: Do <strong>not</strong> export plugins (files)
cs_CZ: <strong>Ne</strong>exportovat pluginy (soubory)

en: Do <strong>not</strong> export themes (files)
cs_CZ: <strong>Ne</strong>exportovat šablony (soubory)

en: Do <strong>not</strong> export media library (files)
cs_CZ: <strong>Ne</strong>exportovat mediální knihovnu (soubory)

en: Do <strong>not</strong> export post revisions
cs_CZ: <strong>Ne</strong>exportovat revize příspěvků

en: Do <strong>not</strong> export spam comments
cs_CZ: <strong>Ne</strong>exportovat spamové komentáře

en: (click to expand)
cs_CZ: (kliknutím rozbalíte)

en: Advanced options
cs_CZ: Pokročilé možnosti

en: Tweet
cs_CZ: Tweetnout

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Send
cs_CZ: Odeslat

en: Leave plugin developers any feedback here..
cs_CZ: Zanechej zpětnou vazbu vývojářům pluginu zde...

en: Enter your email address..
cs_CZ: Zadej svou e-mailovou adresu...

en: I need help with this plugin
cs_CZ: Potřebuji pomoci s tímto pluginem

en: I have ideas to improve this plugin
cs_CZ: Mám nápad, jak vylepšit tento plugin

en: Enter a password
cs_CZ: Zadejte heslo

en: Leave Feedback
cs_CZ: Zanechat zpětnou vazbu

en: Create backup
cs_CZ: Vytvořit zálohu

en: There are no backups available at this time, why not create a new one?
cs_CZ: V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné zálohy, proč nevytvořit novou?

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Restore
cs_CZ: Obnovit

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Name
cs_CZ: Název

en: Your site has been imported successfully!
cs_CZ: Tvá data byla úspěšně importována!

en: Restoring %d files...<br />%d%% complete
cs_CZ: Obnovování %d souborů...<br />%d%% hotovo

en: Renaming exported file...
cs_CZ: Přejmenovávání exportovaného souboru...

en: Done exporting database.
cs_CZ: Exportování databáze bylo úspěšné.

en: Archiving %d plugin files...<br />%d%% complete
cs_CZ: Archivace %d souborů...<br />%d%% dokončeno

en: Done retrieving a list of all WordPress files.
cs_CZ: Hotovo načítání seznamu všech souborů WordPress.

en: Retrieving a list of all WordPress files...
cs_CZ: Načítání seznamu všech souborů WordPress...

en: Done creating an empty archive.
cs_CZ: Prázdný archiv byl úspěšně vytvořen.

en: Creating an empty archive...
cs_CZ: Vytváření prázdného archivu...

en: Backups
cs_CZ: Zálohy

en: Import
cs_CZ: Importovat

en: Export
cs_CZ: Exportovat

en: Get multisite
cs_CZ: Získat síť webů

en: Unable to import
cs_CZ: Nelze importovat

en: Unable to export
cs_CZ: Nelze exportovat
